• Úszás
  • Lehet, hogy korábban nem a scratch (hatvankörös verseny, az győz, aki a leghamarabb ér célba) volt a fő száma olimpikon
    Tovább
    • Kerékpár
  • Azt követően, hogy Lovassy Krisztián sporttörténelmi tettet végrehajtva ezüstérmes lett a berlini pályakerékpáros Európa-bajnokságon a 60 körös scratch versenyszámban –
    Tovább
    • Kerékpár
  • Október 22-én éjszaka érkezett haza Lovassy Krisztián a berlini pályakerékpáros Európa-bajnokságról.
    Tovább
    • Kerékpár
  • Országúti olimpikon kerékpárosunk, Lovassy Krisztián ezúttal a berlini pályakerékpáros Európa-bajnokságon szerepel.
    Tovább
    • Kerékpár
  • Sikeres főpróbát tartott a berlini pályakerékpáros Európa-bajnokság előtt Lovassy Krisztián.
    Tovább
    • Kerékpár
  • Klubunk nemcsak földrajzilag, hanem identitásában is zuglóinak vallja magát (erre utal a nevében található Zugló elnevezés is).
    • Úszás
  • Ezen a héten a franciaországi Roubaix-ban rendezik a Masters Pályakerékpáros Európa-bajnokságot, mely versenyen a klubunkat képviselő Szilágyi Sándor is rajthoz
    Tovább
    • Kerékpár
  • Augusztus 18-án, a régi Millenárison rendezték a 2017. évi pályakerékpáros országos bajnokságot, melyen a hagyományoknak megfelelően ismét kitettek magukért a
    Tovább
    • Kerékpár
  •     A 31. helyen ért célba Lovassy Krisztián a dániai Herning-ben rendezett országúti Európa-bajnokságon.
    Tovább
    • Kerékpár
  •   Július végén a törökországi Samsunban rendezték meg a 23. nyári Siketlimpiát, mely eseményen 109 ország versenyzői vettek részt.
    Tovább
    • Kerékpár
  • Július 18-30 között a törökországi Samsun-ban rendezik a 23. Nyári Siketlimpiát.
    Tovább
    • Kerékpár
  • Csúcstartó

2017.07.05.
    Lovassy Patrik Rómeó, klubunk Amerikában élő és készülő kerékpárosa (és olimpikonunk, Lovassy Krisztián Kaliforniában élő testvére) az U17-es korcsoportban 200