• Nyertek vízilabdázóink, de elhalasztották a Magyar Kupa folytatását
    2020. Augusztus 12
    147
    Kora délután a Miskolc ellen ugrottak vízbe Szűcs Levente tanítványai a BENU Férfi Magyar Kupa 5-8. helyért játszott mérkőzésén, amelyet meg is nyert 12-9-re a BVSC. Pozitív koronavírustesztek miatt azonban a szövetség elhalasztotta a kupa folytatását.
  • A listavezetőhöz látogatnak labdarúgóink
    129
    Komoly erőpróba vár ma este Gabala Krisztián tanítványaira, akik az Eger vendégeként lépnek pályára 17 óra 30 perctől. Riválisunk két mérkőzés alatt tíz gólt lőtt az NB III Keleti csoportjában.
  • Nem sikerült megszorongatni a Dunaújvárost
    2020. Augusztus 11
    56
    Az első komoly rangadót játszotta női vízilabda együttesünk az idei szezonban. A Magyar Kupa csoportkörének 5. fordulójában a Dunaújváros vendégeskedett a Szőnyi úton. Sajnos riválisunk könnyedén nyert 9-4-re.
  • BVSC Napló: Aranyérmes utánpótlás
    2020. Augusztus 10
    77
    Újabb sikeres héten vannak túl szakosztályaink. Előbb gyermek vízilabdázóink nyerték meg a nyári kupát, majd a Báder Júlia-Botyánszki Fanni kettős lett aranyérmes a hazai strandröplabda kupán. Közben felnőtt csapataink is jó eredményeket értek el!
  • Győzelemmel debütáltak otthon labdarúgóink
    280
    Március közepe óta először rendeztek felnőtt bajnokit a Szőnyi úton. 16 év után ismét az NB III-ban lépett pályára otthon a BVSC. A csapat pedig győzelemmel zárta le ezeket a szüneteket, miután 2-0-ra felülmúlta a Mezőkövesd II együttesét.
  • Remekelt a Báder-Botyánszki páros
    181
    Parádés hétvégét zárt a Báder Júlia, Botyánszki Fanni kettős a strandröplabdázók BVSC Kupáján. A lányok szombaton az U16-osok között ezüst-, míg vasárnap az U22-es korosztályban aranyérmet szereztek! A hazai versenyen több párosunk is jól szerepelt.