• Bartha Nikola ezüstérmet szerzett Horvátországban
    2019. November 15
    1
    A tavalyi évhez hasonlóan ismét meghívást kapott Bartha Nikola a hagyományos horvátországi Top Ten pénzdíjas versenyre. Karatésunk pedig ezúttal is jól szerepelt, hiszen megismételte előző évben nyújtott teljesítményét és ezüstérmet szerzett.
  • Hat érem a Szinkronúszó Magyar Kupáról
    2019. November 14
    316
    Kaposváron rendezték a XXVI. Szinkronúszó Magyar Kupát, ahol népes mezőny gyűlt össze. BVSC-s sportolóink a különböző nehézségek ellenére is hat érmet, köztük kettő aranyat szereztek.
  • Pont nélkül zártuk a rangadót
    43
    Sajnos csak egy negyedet sikerült megnyerniük a Dunaújváros elleni mérkőzésen női vízilabdázóinknak, így a vendégek örülhettek a végén. Petrovics Mátyás tanítványai 10-7-es vereséget szenvedtek a rangadón.
  • Kiss Balázs nélkül a csapatbajnokin - VIDEÓ
    2019. November 13
    92
    A tavaszi alkalomhoz hasonlóan, ősszel is a BVSC-Zugló Birkózócsarnokában rendezik az NB I-es csapatbajnoki fordulót. A szombati visszavágót jó esélyekkel várhatják sportolóink, még úgyis, hogy Kiss Balázs sérülése miatt ezúttal nem léphet szőnyegre.
  • Érmes válogató a hazai Eb-re
    2019. November 12
    194
    Az U10-től egészen az U21-es korosztályig, összesen 14 érmet, valamint további értékes helyezéseket gyűjtöttek karatésaink az utánpótlás számára rendezett Hungarian Openen. Béres Botond egy súlycsoporttal fentebb is érmes tudott lenni.
  • Cél a párizsi olimpia – interjú Borissza Johannával
    101
    Élete első világkupáján szerepelhetett Borissza Johanna, aki a glasgow-i állomáson a scratch döntőben a 17. helyen zárt. Pályakerékpározónkat kérdeztük tapasztalatairól, valamint azt is elárulta, milyen céljai vannak a következő időszakban.