Oldalunk cookie-kat ("sütiket") használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Honlapunkra látogatva Ön beleegyezik a cookie-k használatába.

HÍREK
Támogatják úszóinkat
2018. május 11.

A tegnapi napon az Audi Mozaik utcai főhadiszállásán ünnepélyes keretek között jelentették be, hogy a Magyar Úszó Szövetség egyik legrégebbi partnere, a Porsche Hungária egy éven keresztül húsz Audi A3-as gépkocsival támogatja a magyar úszóválogatott felkészülését. Egyesületünk úszósportjának erejét bizonyítja, hogy a húsz támogatott sportoló egyötöde, négy versenyző klubunkból került ki. Az elkövetkezendő egy esztendőben ugyanis Verrasztó Evelyn, Kozma Dominik, Bohus Richárd és Bernek Péter is Audi-val teheti majd meg az otthonától a Szőnyi úti uszodáig tartó utat, amely könnyebbséget, illetve a nehéz fizikai munka előtt és után kényelmet és nem kevés örömöt is biztosít majd a számukra.

Fotó: MÚSZ