Oldalunk cookie-kat ("sütiket") használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Honlapunkra látogatva Ön beleegyezik a cookie-k használatába.

HÍREK
Gyertyák a sötétben
2017. január 24.

img388 Több száz sporttársa, egyesületünk edzői és rengeteg szülő gyűlt össze január 23-án este klubunk labdarúgó szakosztálya előtt, hogy közösen emlékezzenek a két nappal korábbi veronai busztragédia BVSC-s áldozatára.

A labdarúgó szakosztályunk edzői stábja elhunyt játékosunk meze és fényképe mellé egy üzenőfalat is kirakott, melyre bárki felírhatta a gondolatait. Az eseményen a zuglói önkormányzat tagjai is részt vettek, többek között Karácsony Gergely polgármester is elhelyezett egy gyertyát a szakosztály épülete előtt.