Oldalunk cookie-kat ("sütiket") használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Honlapunkra látogatva Ön beleegyezik a cookie-k használatába.

HÍREK
Újabb csodára készülhet
2017. június 21.

img618A Magyar Vívó Szövetség a keddi elnökségi ülésén jóváhagyta a július 19. és 26. között sorra kerülő lipcsei világbajnokságon résztvevő csapatot.

A nemrég Tbilisziben rendezett Európa-bajnoksághoz képest néhány változtatásról is döntöttek, de az alapcsapat változatlan maradt. Így többek között azon sem változtattak, hogy a vébécsapat egyik alapembere klubunk egyetlen Európa-bajnoki képviselője, a kardozó Pusztai Liza legyen. Ez a döntés természetesen megkérdőjelezhetetlen volt, hisz Liza élete első felnőtt világversenyén mindjárt bronzérmes lett. Vívónk az egyéni verseny mellett a csapatban az MTK-s Márton Annával és Garam Nórával, illetve a vasasos Katona Renátával küzdhet majd a minél jobb helyezésért. Ahogy az az Európa-bajnokságon is volt, a lipcsei világbajnokságon is Pusztai Liza lesz klubunk egyetlen képviselője.