Oldalunk cookie-kat ("sütiket") használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Honlapunkra látogatva Ön beleegyezik a cookie-k használatába.

HÍREK
Újabb nagy veszteség
2017. július 4.

img639Újra fekete zászló leng klubházunk homlokzatán.

Egyesületünk ismét gyászol. 82 esztendős korában június 29-én elhunyt Csákó Endréné Vígh Magdolna, egyesületünk legendás röplabdaedzője.

Saci néni 1935-ben született. 14 éves korában a Miskolci VSC színeiben kezdett röplabdázni. A borsodi csapattal lett NB I-es játékos, ám hamar, már 19 éves korában a BVSC-család tagja lett, melynek egészen a haláláig tagja is maradt. Eleinte játékosként, majd csapatkapitányként, később utánpótlás- és a felnőtt csapat vezetőedzőjeként szolgálta imádott klubját. Aktív pályafutását 1990-ben fejezte be, de egyesületünk mindig fontos maradt a számára, olyannyira, hogy a halála előtti pillanatokban is a centenáriumi ünnepségre íródott BVSC-könyvet nézegette.

Csákó Endréné Vígh Magdolna temetését családja szervezi.