Oldalunk cookie-kat ("sütiket") használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Honlapunkra látogatva Ön beleegyezik a cookie-k használatába.

HÍREK
Legjobb lehetőség a legjobbaknak
2017. július 5.

img647 A küzdősport-felszerelések értékesítésével foglalkozó Székely Budo – Sport Kft-vel vállalta, hogy a támogatja a nemzetközi versenyeken részt vevő, és azokon jó eredményeket elérő válogatott karate versenyzőket.

A cég által létrehozott Hayashi Team-hez klubunkból elsőként a junior világbajnok, Premier League-győztes Szegedi Döme csatlakozhatott, akinek a felszerelését már a Székely Budo – Sport Kft. állta. Nemrégiben aztán újabb három versenyzőnk, Bartha Nikola, György Dániel és Höning Dávid is csatlakozhatott Döméhez, akik immár a Nemzetközi Hayashi Karate Team csapatának arcaként képviselhetik Magyarországot (és a klubunkat) a hazai és a nemzetközi versenyeken.

Fotó: BVSC-Zugló Karate Szakosztály