Oldalunk cookie-kat ("sütiket") használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Honlapunkra látogatva Ön beleegyezik a cookie-k használatába.

HÍREK
A legkisebb is számít
2016. május 24.

Klubunk labdarúgó szakosztálya két hónapja indította útjára új focinépszerűsítő programját. Tavasz elején az összes zuglói óvodában reklámozták a lehetőséget, majd azóta heti két alkalommal tartanak a Szőnyi úton játékos foglalkozásokat a gyerekeknek. Varga István utánpótlásedzőtől megtudtuk, hogy a kedden és pénteken 16.45-kor kezdődő foglalkozásokra azokat a 4-6 éves lányokat és fiúkat várják, akik az óvodában is szeretnek labdával játszani. A népszerűsítő edzéseket Bursi Gábor tartja.

A foglalkozások két hónapja tartanak már, és egyre nagyobb népszerűségnek örvendenek az óvodás korosztály körében. Június 15-vel azonban nemcsak a tanév zárul majd le, hanem az ovis foci is pihenőre tér. Azok a gyerekek, akik már megfertőződtek a foci szeretetével, nem maradnak játéklehetőség nélkül. Klubunk ugyanis nyolchetes napközis tábort szervez, melyre nemcsak a nagyobbakat, hanem az óvodásokat is szeretettel várjuk. A focinépszerűsítő program és a nyári tábor iránt a helyszínen személyesen, illetve Varga Istvánnál a 06/203931397-es telefonszámon is lehet érdeklődni.