HÍREK
Universiade előtt
2017. augusztus 15.

730

 

Klubunk versenyzője, Szabó Laura is tagja az augusztus 20-25 között Tajpei-ben rendezendő Főiskolás Világbajnokságra utazó magyar csapatnak.

Laura a női párbajtőrözők küzdelmében képviseli majd a színeinket, és remélhetőleg olyannyira eredményes lesz majd, mint volt például Örökös bajnokunk, dr. Kamuti Jenő, aki ötször nyerte meg az Universiade-t, kétszer pedig ezüstérmes lett.

Klubunk versenyzője, Szabó Laura is tagja az augusztus 20-25 között Tajpei-ben rendezendő Főiskolás Világbajnokságra utazó magyar csapatnak. Laura a női párbajtőrözők küzdelmében képviseli majd a színeinket, és remélhetőleg olyannyira eredményes lesz majd, mint volt például Örökös bajnokunk, dr. Kamuti Jenő, aki ötször nyerte meg az Universiade-t, kétszer pedig ezüstérmes lett.