Oldalunk cookie-kat ("sütiket") használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Honlapunkra látogatva Ön beleegyezik a cookie-k használatába.

HÍREK
Folyatódott az erődemonstráció
2017. augusztus 30.

img747 A BVSC Kupa Országos Asztalitenisz Ranglistaverseny második napján tovább folytatódott egyesületünk erődemonstrációja.

A serdülők versenyében még azt a luxust is megengedhettük, hogy az egyéni versenyben pihentettük a hazai mezőny legjobb 15 évesét, András Csabát. A versenyt nélküle is BVSC-s nyerte, sőt a dobogó mindhárom fokára klubunk játékosai állhattak fel. A legfelsőre Both Olivér, majd utána Terék Norbert és Krebs Bálint. A BVSC-s fölényre jól jellemző, hogy a 32-es főtáblán 9, a negyeddöntőben pedig 4 játékosunk volt. 

Majdnem hasonlóan alakult a párosok versenye is, amelyben a döntőt szintén két BVSC-s egység vívta. A mérkőzést az András Csaba – Both Olivér kettős nyerte a Terék Norbert – Krebs Bálint duó ellen.