Oldalunk cookie-kat ("sütiket") használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Honlapunkra látogatva Ön beleegyezik a cookie-k használatába.

HÍREK
Magabiztos évkezdés
2017. augusztus 31.

img748 Ha nem is voltunk akkora fölényben a BVSC Kupa Országos Asztalitenisz Ranglista Verseny zárónapján, mint az ifik és a serdülők versenyében, azért az újoncaink is csak szereztek két érmet.

Az U11-es korosztályban egyik nagy ígéretünk, Cseri Ádám egészen az elődöntőig menetelt, ahol ugyan vereséget szenvedett, de így is felállhatott a dobogó harmadik fokára. Ugyanez a bravúr az idősebb, U13-as korosztályban Krebs Leventének sikerült, aki szintén harmadik lett. Ez a két eredmény, de különösen az ifik és a serdülők kiemelkedő eredményei azt eredményezték, hogy az egyesületek összesített pontversenyét klubunk szakosztálya nyerte. Utánpótlásképzésünk erejét is bizonyítja, hogy egyesületünk versenyzői több mint háromszor annyi pontot szereztek, mint a második helyen végzett egyesület.