HÍREK
Fölényes győzelmek
2017. október 22.

Mindkét csapatunk fölényes győzelmet aratott az OB I-es vízilabdabajnokságban.

Október 21-én sorrendben először a nők szálltak medencébe, akik a Szőnyi úti uszodánkban a Szentes ellen arra készültek, hogy megőrizzék a veretlenségüket. Az ellen a Szentes ellen, amely a bajnokság élmezőnyéhez tartozik, így tehát ez a meccs rangadónak számított. Ez a jelző azonban csak a mérkőzés kezdetéig élt, az első negyedben ugyanis nem volt egy súlycsoportban a két csapat, melyet 6-0-ra Petrovics Mátyás tanítványai nyertek. Innentől kezdve pedig már csak az eredményt kellett tartaniuk a lányoknak, akik ezt a feladatukat is tökéletesen megoldották. A vége 12-7 ide, jöhet a folytatás október 25-én 20 órakor a Szőnyi úton az UVSE Margitsziget ellen.

Október 21-én a lányok után a fiúk is medencébe ugrottak. Ők a Hajós Alfréd uszodában az UVSE ellen játszottak, amely játék az első, döcögősebbre sikerült negyedet követően indult csak be, ám utána nagyon beindult, aminek végül kiütéses győzelem lett a vége. A 20-8-as sikerből a csapat egységesen vette ki a részét, a gólokon megosztoztak a játékosok, az edzőnk, Szűcs Levente szerint is a csapategységnek volt köszönhető a siker. Folytatás október 28-án 17 órakor a Szőnyi úton az FTC ellen, amely mérkőzés már igazi, nagy rangadónak ígérkezik.