HÍREK
Tisztességes eredmény
2017. november 1.

Így utólag bevallhatjuk, egy picit féltettük férfi vízilabdacsapatunkat a szolnoki mérkőzés előtt.

Féltettük, mert nem tudtuk, hogy a szombati Fradi elleni 3-13 mennyire maradt benne a fiúkban, meg azért is féltettük, mert a Szolnok az utóbbi években kimagaslott a hazai és a nemzetközi mezőnyből, nem véletlenül nyerte meg az előző évi Bajnokok Ligáját. A mérkőzést látva azonban elmondhatjuk, derekasan helyt álltak Szűcs Levente tanítványai a félelmetes szolnoki uszodában. Bár az első három negyedet rendre a házigazdák nyerték, akik már az első félidőben 6-2-es előnyt szereztek, a találatokért nagyon meg kellett küzdeniük. Csapatunk ugyanis nagyon odatette magát, és ennek köszönhető, hogy 6-12 után is képes volt felállni. A nagy hajrának köszönhetően a végén még két gólt le is faragtak a hátrányból, így egy 9-13-as tisztesnek mondható vereség lett a vége.

Csapatunk négy nap alatt letudta két legnehezebb ellenfelét (az FTC-t és a Szolnokot), most egy picit pihenhetnek a fiúk. A folytatás november 18-án 18 órakor a Komjádiban lesz a Vasas Plaket ellen. Az a találkozó akár a csoporton belüli harmadik helyről is dönthet majd.