Oldalunk cookie-kat ("sütiket") használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Honlapunkra látogatva Ön beleegyezik a cookie-k használatába.

HÍREK
Búcsú az elnöktől
2017. november 10.

Búcsú az elnöktől

Életének 66. évében október 15-én elhunyt klubunk korábbi ügyvezető elnöke, Hipszki Mihály.

A szakember nehéz időszakban, 1995 és 2004 között irányította egyesületünket. Része volt abban a korszakban, amikor minden a labdarúgásról szólt a Szőnyi úton, és része volt abban is, amikor az APEH felszámolási eljárást kezdeményezett klubunk ellen. Hipszki Mihály ügyvezetőként három elnökkel, dr. Magos Györggyel, dr. Petőfi Lászlóval és Killik Jenővel is együtt dolgozhatott, 2004-ben pedig Kiss Lászlónak adta át a stafétabotot. Hipszki Mihály temetése november 10-én volt az Óbudai temetőben. Ügyvezető elnökünk emlékét örökre megőrizzük.