HÍREK
Későn ébredtünk
2017. november 27.

Nagyon beragadtunk a rajtnál az OB 1-es női vízilabdabajnokság nyolcadik fordulójában.

Az UVSE az első negyedet 4-0-, a másodikat pedig 3-1-re nyerte ellenünk a Szőnyi úton. Csapatunk az első gólját 0-6-nál büntetőből szerezte, és gyakorlatilag az első félidőben ennyinél meg is állt. Aztán a második félidőben egy másik mérkőzést játszottak a felek. Petrovics Mátyásnak a nagyszünetben sikerült feltüzelnie a lányokat, akik nagyon nekiugrottak az ellenfélnek. Az 1-7-ből hamar 5-7 lett, amely mindjárt jobban hangzott, ráadásul még ennél kisebb is lehetett volna a különbség, ám ezen a meccsen a kapufa és a rutin még az UVSE-vel volt. Akik a végén, ha a vártnál nehezebben is, de 11-7-tel behúzták a meccset. Folytatás december 6-án 20 órakor a Tatabánya ellen idegenben.