Oldalunk cookie-kat ("sütiket") használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Honlapunkra látogatva Ön beleegyezik a cookie-k használatába.

HÍREK
A legjobbak voltunk
2017. december 19.

Míg a magyar úszósport legjobbjai a koppenhágai rövidpályás úszó Európa-bajnokságon szerepeltek, a többiek a Szőnyi úti uszodában versenyeztek.

Klubunk úszószakosztálya 12. alkalommal rendezte meg a hagyományos cikluszáró felmérő versenyét, amely esemény minden évben nagyon sok egyesületet vonz. Idén is feladták a leckét a szervezőknek, akiknek két nap alatt 66 versenyszámot kellett lebonyolítaniuk. Cikluszáró versenyünkön hagyományosan idén is akadt néhány nagy név. A koppenhágai EB-t kihagyó Milák Kristóf és Késely Ajna, illetve a riói olimpikon, Papp Márk is rajthoz álltak uszodánkban. Természetesen klubunk úszói is nagy számban vettek részt az eseményen, és versenyzőink most is jól szerepeltek. A megszerzett 18 arany-, 12 ezüst- és 11 bronzérmükkel toronymagasan nyerték az egyesületek versenyét.