A BVSC-s srácok mindent vittek

2016. Március 29
230

Az országos ifjúsági csapatbajnoksággal befejeződött az utánpótláskorú asztaliteniszezők MOATSZ (Magyar Asztalitenisz Szövetség) kupája. Az újonc (11-13 évesek) a serdülők és az ifjúsági korú pingpongosok versenysorozatát pedig abszolút fölénnyel a BVSC-Zugló nyerte. A sorban utolsó országos ifjúsági csapatbajnokságon is a BVSC-Zugló A csapata (Bruckner Máté, Kovács Gábor és András Csaba) végzett az élen, megelőzve az Egri ÁFÉSZ és a BVSC-Zugló B csapatát (Rózsa Dávid, Pálfy János Jakab és Felker Domonkos). Ezzel a zuglói klub hazavihette a MOATSZ-kupát is.

A BVSC fölényére jellemző, hogy 47 ponttal nyerte a versenyt a második helyen végzett 18 pontos Fastron AC Tolna és a harmadik 15 pontos KSI SE előtt. A MOATSZ-kupa ifjúsági egyéni versenyét kivételesen nem BVSC-s sportoló, hanem a szolnoki Molnár István Patrik nyerte, ám mellette csak a mi pingpongosaink, Bruckner Máté és András Csaba állhattak fel a dobogóra.