Menü

A „BVSC-Zugló 100 éve”

2016. Szeptember 30
426
A „BVSC-Zugló 100 éve”

A közeljövőben egyesületünk rendhagyó módon is be fog mutatkozni a kerületben.

A Zuglói Cserepes Kulturális Non-profit Kft. és a Magyar Olimpiai és Sportmúzeum „BVSC-Zugló 100 éve” címmel kiállítást rendez a Zuglói Civil Házban. Az október 7-én 18 órakor megnyíló tárlat klubunkat mutatja majd be. A kiállításon olyan ritkaságok lesznek láthatók, melyeket a sportmúzeum eddig csak egyszer, egyesületünk centenáriumi ünnepségén, 2011-ben mutatott be.

A kiállítást rendező Zuglói Cserepes Kulturális Non-profit Kft. Zugló egyik leghíresebb sportolójának, az Aranycsapat tagjának, Lantos Mihálynak is emléket kívánt állítani azzal, hogy a kiváló hátvédről egy díjat nevezett el, melyet minden 5. esztendőben olyan személyeknek kívánnak majd átadni, akik a pályafutásukkal rászolgáltak az egész kerület elismerésére. Nem árulunk el túl nagy titkot azzal, ha elmondjuk, ezt a díjat első alkalommal egy ízig-vérig BVSC-s szakember veheti majd át.
A november 2-ig megtekinthető kiállítás ingyenes lesz, a megnyitóra pedig várunk minden BVSC-s kötődésű sportolót, edzőt és szurkolót!

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz