Menü

A folytatásra szavaztunk

2016. Október 23
439
A folytatásra szavaztunk

Egyesületünk az elmúlt olimpiai ciklusban nagyon messzire jutott.

Azzal, hogy a zuglói önkormányzat átvette az államtól a Szőnyi úti sporttelepet, hogy beindulhattak a fejlesztések, s hogy a klubunk bekerült a hat kiemelt fővárosi egyesület közé, lehetőségünk nyílt arra, hogy az utánpótlás- és a versenysport terén is előrébb léphessünk. Ennek lett az eredménye a riói olimpia, melyen hat sportolóval képviseltethettük magunkat. Minderről, illetve a jövő elképzeléseiről is szó esett a hagyományos olimpiai ciklust nyitó tisztújító közgyűlésünkön, melyen a küldöttek az olimpiai értékelést követően az új elnökségről és a felügyelő bizottság tagjairól is szavaztak. A közgyűlés egyhangú döntése volt, hogy a klubot az elkövetkezendő négy évben is Szatmáry Kristóf elnök irányítsa. A küldöttek ugyancsak egyhangúlag döntöttek arról is, hogy Tóth Sándor maradjon az alelnök. A két tisztségviselő automatikus tagjává vált az elnökségnek, melyben még a zuglói önkormányzat részéről dr. Sinkovits Péter, illetve dr. Papcsák Ferenc, Börzsey Károly, Fekete Attila, Szentpáli Gábor, valamint új tagként Balog Ádám, az MKB Bank Zrt. vezérigazgatója és Illés Dávid, a Volvo Hungária Kft. ügyvezető igazgatója kapott helyet. A küldöttek a Felügyelő Bizottság tagjait is megválasztották. A háromtagú testület elnöke Rozgonyi Zoltán zuglói alpolgármester, tagjai pedig Pataki Rózsa és Kiss Ervin lettek.

A küldöttek tehát a folytonosságra szavaztak. Azaz tovább folytatódhat a négy éve megkezdett munka. Ennek a folytonosságnak az eredménye, hogy már elkezdődött az új 50 méteres uszoda építése, hogy már zajlanak az egyeztetések a leendő kézilabdacsarnokról, s hogy már készülnek a tervek az újabb fejlesztésekről is. S még egy jó hír a klubunk tagjai számára. Az idei évtől már a szakmai munkára – az edzők honorálására és a versenyzők finanszírozására – is több pénz jut, köszönhetően annak, hogy már nemcsak rangban, hanem támogatásban is utolértük a Fradit, az Újpestet, a Honvédot, a Vasast és az MTK-t.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz