Menü

A legjobbak voltunk

2017. December 19
350
A legjobbak voltunk

Míg a magyar úszósport legjobbjai a koppenhágai rövidpályás úszó Európa-bajnokságon szerepeltek, a többiek a Szőnyi úti uszodában versenyeztek.

Klubunk úszószakosztálya 12. alkalommal rendezte meg a hagyományos cikluszáró felmérő versenyét, amely esemény minden évben nagyon sok egyesületet vonz. Idén is feladták a leckét a szervezőknek, akiknek két nap alatt 66 versenyszámot kellett lebonyolítaniuk. Cikluszáró versenyünkön hagyományosan idén is akadt néhány nagy név. A koppenhágai EB-t kihagyó Milák Kristóf és Késely Ajna, illetve a riói olimpikon, Papp Márk is rajthoz álltak uszodánkban. Természetesen klubunk úszói is nagy számban vettek részt az eseményen, és versenyzőink most is jól szerepeltek. A megszerzett 18 arany-, 12 ezüst- és 11 bronzérmükkel toronymagasan nyerték az egyesületek versenyét.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz