A végére feltámadtunk

2018. Március 07
208

A hazai és külföldi klasszisokkal felálló Eger volt az ellenfelünk a férfiak vízilabda OB I-es bajnokságában. Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, de azért bennünket is meglepett, ahogy az ellenfél kezdett. Az első két negyedben ugyanis mindössze egy gólt tudtunk dobni. Köszönhetően az egriek jó védekezésének és kiváló kapusának. Ám, ami még ennél is rosszabb, hogy Hárai Balázsék elől is sokkal pontosabbak, határozottabbak voltak, ennek köszönhetően a harmadik negyedben már 9-1-re is vezettek. Nagyon egyoldalúnak tűnt a mérkőzés, de szerencsére innentől kezdve a mieink is feljavultak, így sikerült kozmetikázniuk az eredményen. Amely végül „csak” 7-13 lett. Elkeseredni, persze, nem szabad, a jelenlegi erőviszonyok alapján ez reális eredménynek tűnik. Nekünk meg amúgy is a nagy derbire kell készülnünk a Honvéd ellen, amely március 24-én 17 órakor lesz majd a Szőnyi úti uszodában.