Az ötven méteresben is nagyot úsztak

2016. Május 31
181

Május utolsó hétvégéjén, Miskolcon rendezték a IV. Országos Hosszútávúszó Medencés Bajnokságot. A versenyen egyesületünk sportolói is nagy számban részt vettek.

Az általuk elért eredmények a következők voltak:

A 10.000 méteres fiú gyorsúszásban az U18-19-es korosztályban Drigán Zoltán 1:54:06 mp-ces idővel a második lett.

A 10.000 méteres lány gyorsúszásban ugyancsak az U18-19-es korcsoportban Farkas Adél 2:05:03 mp-ces idővel hatodik lett.

Az 1500 méteres fiú gyorsúszásban Drigán Zoltán (U18-19) szintén ezüstérmes lett, az U16-17 éves korcsoportban Kátai Krisztián ötödik, László Ádám a nyolcadik, míg az U10-11-ben Krstulovic Vladimir a hatodik helyen végzett.
1500 méteres lány gyorsúszásban az U18-19-es korosztályban Farkas Adél második, az U10-11 évesek között pedig Kiss Anna a hatodik, Nagy Ágnes pedig a hetedik lett.
A 3000 méteres lány gyorsúszásban az U12-13-as korosztályban Nagy Réka lett ezüstérmes, Mészáros Anna pedig a nyolcadik helyen ért célba.