Menü

Birkózás a vizsgaidőszakban

2019. Május 30
816
Birkózás a vizsgaidőszakban

 

Idén is megrendezték az országos egyetemi birkózó bajnokságot. Az egri versenyen több mint húsz felsőoktatási intézmény képviseltette magát. A programban szerepelt kötött- és szabadfogású, női és nyílt amatőr verseny is. Az egyetemek színeiben pedig több korosztályos válogatott birkózó is szőnyegre lépett. Egyesületünk ezúttal kötöttfogásban képviseltette magát, hisz a 87 kg-os súlycsoportban szereplő Papp Bertalan klubunk versenyzője. Az egyetemi bajnokságon a Budapesti Corvinus Egyetem színeiben szőnyegre lépő birkózó minden ellenfelét legyőzve országos egyetemi bajnoki címet szerzett, mely sikerhez szívből gratulálunk neki. Az összesített csapatversenyt pedig a Testnevelési Egyetem nyerte a Pécsi Tudományegyetem és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem előtt.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz