Év végi éremtermés

2016. December 25
218

Amikor azt gondolnánk, hogy már mindenki csak a karácsonyi bevásárlással foglalkozik, az asztaliteniszező fiatalok a Statisztika Marcibányi téri csarnokában az országos bajnoki címekért küzdöttek.

A küzdelemből pedig a mi fiaink is kivették a részüket.

December 22-én a Marcibányi téri Ormai László Asztalitenisz Csarnokban rendezték a serdülő, ifjúsági és U21-es korosztályú vegyes párosok országos bajnokságát. Az eseményen klubunk versenyzői két arany-, két ezüst- és három bronzérmet szereztek. A serdülőknél András Csaba egy statisztikás párral lett első. A döntőben a szintén BVSC-s Farkas Ezékielt és statisztikás párját győzték le. A harmadik helyen pedig Krebs Bálint és statisztikás partnere végzett. Az ifiknél két serdülőnk, András Csaba és Both Olivér (mindketten statisztikás párral versenyeztek) egyaránt harmadik lett.  Az U21-es korosztályban Kovács Sebestyén egy szekszárdi lánnyal párban nyerte a versenyt, a BVSC-s házidöntőben András Csabát és statisztikás párját győzték le.

Fotó: MOATSZ