Ezüstrangadó

2018. Február 18
205

Az alapszakasz második helyéért szállt medencébe tegnap női vízilabdacsapatunk, melynek az ellenfele a velünk azonos pontszámmal, de jobb gólkülönbséggel álló Dunaújváros volt. Sajnos, a mérkőzés eleje nem úgy sikerült, ahogy azt Petrovics Mátyás vezetőedző és a lányok eltervezték. 16 perc alatt szokatlanul sok gólt (nyolcat) kaptunk, melyre mindössze négy találattal tudtunk csak válaszolni. Így a Dunaújváros tetemes előnnyel (8-4) várhatta a második félidőt. Azonban erre a játékrészre úgy összekapta mesterünk a csapatot, hogy lányaink a második etapot már 5-3-ra megnyerték. Összességében azonban két góllal az ellenfél volt jobb, amely megerősítette a második helyét a tabellán. Nekünk sem kell bánkódnunk, lesz még lehetőségünk a visszavágásra. Tavaly is hasonló volt a képlet az alapszakaszban, aztán az elődöntőt mégis mi nyertük. Miért ne ismétlődhetne meg ez az idei bajnokságban is?

A csapat nevében ezúton is köszönjük mindenkinek a lelkes szurkolást!