Faltól falig is jól ment

2017. Május 22
225

Jól szerepeltek úszóink a békéscsabai uszodában rendezett V. Országos Hosszútávúszó Medencés Bajnokságon.

Papp Márkék több számban is felállhattak a dobogóra.

A bajnokság „király kategóriája” természetesen a leghosszabb táv, a 10 ezer méteres verseny volt, melyben – a felnőttek között – Papp Márk a második lett, az U18-19-éves korosztályban pedig Drigán Zoltán nyerte ezt a számot. A lányoknál Okos Glória is döntőt úszott, végül hetedik lett.

A hosszútávúszók „sprintszámában” 1500 méteren az U18-19-es korcsoportban Drigán Zoli harmadik lett, Glória pedig a negyedik helyen ért célba. Az U14-15 éves korosztályban Nagy Réka ezüstérmes lett.

5000 méteren Papp Márk ismét második lett, míg az U14-15-ös korosztályban Nagy Réka éppen, hogy csak lemaradt a dobogóról (negyedik lett).