Menü

Folyatódott az erődemonstráció

2017. Augusztus 30
1038
Folyatódott az erődemonstráció

A BVSC Kupa Országos Asztalitenisz Ranglistaverseny második napján tovább folytatódott egyesületünk erődemonstrációja.

A serdülők versenyében még azt a luxust is megengedhettük, hogy az egyéni versenyben pihentettük a hazai mezőny legjobb 15 évesét, András Csabát. A versenyt nélküle is BVSC-s nyerte, sőt a dobogó mindhárom fokára klubunk játékosai állhattak fel. A legfelsőre Both Olivér, majd utána Terék Norbert és Krebs Bálint. A BVSC-s fölényre jól jellemző, hogy a 32-es főtáblán 9, a negyeddöntőben pedig 4 játékosunk volt.

Majdnem hasonlóan alakult a párosok versenye is, amelyben a döntőt szintén két BVSC-s egység vívta. A mérkőzést az András Csaba – Both Olivér kettős nyerte a Terék Norbert – Krebs Bálint duó ellen.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz