Menü

Hármas BVSC-siker

2017. Április 03
1122
Hármas BVSC-siker

Még annál is nagyobb fölényben voltak klubunk versenyzői az asztaliteniszezők országos csapatbajnokságán az ifjúsági korosztályban, mint voltak egy héttel korábban az újoncoknál.

Akkor ugyanis „csak” megnyerniük sikerült a versenyt, az ifiknél azonban már a dobogót is kibérelte egyesületünk. Az országos bajnokságot az András Csaba, Both Olivér, Both Levente triónk nyerte a Rózsa Dávid, Pálfy J. Jakab és Farkas Ezékiel alkotta második, valamint a Krebs Bálint, Zsiga Bulcsú, Bartal Tamás összeállítású harmadik számú csapatunk előtt.

A MOATSZ-kupa egyéni versenyben is jól szerepeltünk: András Csaba a második, Both Olivér pedig a harmadik helyen végzett. Mindketten attól a Molnár István Patriktól kaptak ki 4-3-ra, aki három évvel idősebb náluk, és jelenleg az ifjúsági ranglistát is vezeti.

A serdülők egy hét múlva sorra kerülő országos csapatbajnoksága előtt már kijelenthető, hogy az idei évben is klubunk nyeri a legjobb utánpótlás-nevelő egyesületnek járó MOATSZ-kupát.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz