Három a magyar igazság

A 2021-es év első masters úszóversenyét is megrendezték, Gyuráki Attila pedig erre az esztendőre is átmentette a tavalyi országos bajnokságon mutatott formáját! Sportolónk mindegyik éremből hármat szerezve zárta a versenyt.

Legutóbb tavaly novemberben számoltunk be masters úszóink országos bajnokságon nyújtott remek szerepléséről. Sajnos az idei évben egészen májusig kellett várniuk a következő megmérettetésig, de az eredmények azt mutatják, hogy megérte várni. Szentesen 37 sportegyesületből 212 versenyző állt rajthoz.

Az indulók között volt Gyuráki Attila is, aki a tavalyi ob-n is remekelt. Ezúttal is hasonló formában volt, hiszen minden számában egyéni csúcsot úszott, ráadásul minden távon ahol elindult, dobogóra állhatott. Összesen kilenc érmet szerzett, 3 arany-, 3 ezüst- és 3 bronzéremnek örülhetett.

„Csodás verseny volt, végig szikrázott a nap, remek hangulatban folytak a méterek, a számok. Végre találkozhattunk a versenytársakkal, barátokkal. A hosszú kihagyás után csillogtak a szemek, és a nyakunkban az érmek is. Aki itt volt biztosan erőt meríthet ebből a versenyből” – értékelt sportolónk.

Gyuráki ezzel a versennyel meg is kezdte a felkészülését a 2027-es budapesti masters világbajnokságra, ahol szintén szeretne majd elindulni.

Gratulálunk sportolónknak és további jó felkészülést kívánunk!