Idegenben nyertek felnőtt kézilabdázóink

Eredményes hétvégét zártak kézilabdázóink, hiszen háromszor is győztesként hagyhatták el a pályát. Ráadásul a felnőttek és az első számú ifjúsági csapatunk is bajnokságuk élmezőnyében található.

Ifi lányaink az Aranyszarvas SE ellen elszenvedett vereség után megszerezték első győzelmüket a bajnokságban. Hazai pályán lehengerlően játszottak és 51-26-ra legyőzték a Százhalombattát. Második csapatunk az Aranyszarvas ellen kezdte a szezont, ők otthon kaptak ki 37-23-ra.

Női ifjúsági III. osztály, B-csoport:

BVSC-Zugló I.–Százhalombattai KE 51-26

BVSC-Zugló II.–Aranyszarvas SE 23-37

Nem csak a labdarúgók győzték le hétvégén a Pénzügyőrt! A felnőtt Budapest II. osztályban versenyző férfi csapatunk vasárnap 33-27-re múlta felül riválisát. Így négy forduló után százszázalékos teljesítménnyel, csupán rosszabb gólkülönbségük miatt szorulnak a második helyre a tabellán a fiúk, a Budapest Heroes SE mögött. Ez azért is nagy eredmény, mert ifjúsági játékosaink alkotják a gárdát. A góllövőlista is BVSC-s fölényt mutat: 1. Kopcsik Patrik 39 gól, 2. Sebestyén Ákos 31 gól!

Férfi felnőtt Budapest II. osztály:

Pénzügyőr SE II.–BVSC-Zugló 27-33

BVSC: Nguyen, Varga, Szemerédi (kapusok) – Bundik 1, Cattaneo 2, Doleschall 1, Kopcsik 8 (2), Nemes 1, Sebestyén Á. 5 (2), Sebestyén B., Simó 7, Szabó 4, Szakács 3, Szalai 1

Női felnőtt csapatunk is tovább száguld és zsinórban harmadik győzelmét ünnepelhette az együttes. Balog Beáta tanítványai Csömörre látogattak, ahol a Kinizsi TTK vendégei voltak. Már a félidőben is nyolcgólos (14-6) volt a BVSC-s előny, ami a végére tovább duzzadt, így 32-20-ra nyertek a mieink. Ezzel a sikerrel a tabellán feljöttek a második helyre a Fradi mögé.

Női felnőtt Budapest I. osztály:

Kinizsi TTK–BVSC-Zugló 20-32

BVSC: Győrffy, Márity (kapusok) – Bajzáth 3, Benedek 3, Bottlik 3, Eperjesi, Forgács 2 (1), Komár 7 (3), Lengyel 4, Ormos 2 (1), Szakácsy 4, Szlovák 3, Wágner 1