Menü

Kamuti hivatalosan is a Nemzet Sportolója

2017. Július 04
507
Kamuti hivatalosan is a Nemzet Sportolója

Amire nagyon számítottunk, az immár hivatalossá vált: miután májusban a nemzet sportolói dr. Kamuti Jenőt jelölték az áprilisban elhunyt Földi Imre helyére, már csak a sportállamtitkárság és a kormány jóváhagyására vártunk.

Ez pedig a közelmúltban megtörtént, így immár hivatalossá vált, hogy dr. Kamuti Jenő lett a 12. tagja a Nemzet Sportolói társaságának.

Dr. Kamuti Jenő immár 17. éve a Nemzetközi Fair Play Bizottság elnöke, kétszeres olimpiai ezüstérmes, világbajnok és hatszoros magyar bajnok tőrvívó, 2012 óta a Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesületének tagja. 1950-től egészen pályafutása végégig klubunk – előbb a Budapesti Lokomotív, majd a BVSC – versenyzője volt.

Egyesületünk nevében szívből gratulálunk legendánk újabb elismeréséhez!

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz