Kerékpáros hétvége

Kerékpárosaink a közelmúltban ismét „nagyot tekertek”. Európa-bajnoki ezüstérmes versenyzőnk, Lovassy Krisztián például Portugáliában, Anadia-ban, a „Troféu Internacional de Pista” CL2-es versenyen ért el újabb TOP 10-es eredményt azzal, hogy ötödik lett. Ezzel ismét gyarapítani tudta világranglista-pontjainak számát.

De nemcsak teremben, hanem terepen is jól szerepeltek (siket) versenyzőink. A Mátrában rendezett Deaf Európa Kupa 3. fordulójának számító mountainbike-versenyen, a cross country versenyszámban Földi Bence a második, Csontó Ádám pedig ötödik lett.

Legvégül az Etyeken rendezett parakerékpáros Európa-kupán az egyenkénti indításos versenyen Barkóczi Péter a MH3-as kategóriában negyedik helyet szerezte meg, Nagymáté Sándor pedig az MH4-ben lett a második.