Menü

Legendánk ezüstéremmel debütál

2016. Szeptember 08
399
Legendánk ezüstéremmel debütál

Nagy Sándor edző az elmúlt idényben még a felnőtt vízilabdacsapatunk oszlopos tagja volt.

12 szezonban pontosan 300 mérkőzést játszott klubunk színeiben, amely teljesítmény mindenképpen megsüvegelendő. Az pedig, hogy az eddigi 30 évéből immár 22-t a Szőnyi úton töltött, a legendás jelzőt is megérdemli. Sanyi sportpályafutása utolsó öt évében már nemcsak játszott, hanem edzősködött is klubunknál, s mivel a nyár elején egy fontos tréneri poszt megüresedett a gyerekcsapatnál, úgy döntött, hogy felhagy az aktív játékkal és csak a munkára fog fókuszálni.

Nagy Sándor edzőként szeptember elején a Brandi –kupán debütált, ahol  (2002-es születésű) csapatával az UVSE mögött a Honvéd, a Debrecen és a Vidám Vízilovak legyőzésével ezüstérmet szerzett, melyhez ezúton is gratulálunk neki.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz