Magabiztos győzelem

2018. Október 08
103

Tizenkét gólos győzelemmel kezdte az idei bajnokságot felnőtt női csapatunk. Petrovics Mátyás együttese a nyitómeccsén hazai medencében a Szeged ellen nyert magabiztos játékkal és nagy különbséggel. A mérkőzés nem így indult, mert az első negyed meglepően szoros játékot és eredményt (3-3) hozott. A második negyedben aztán már érvényesíteni kezdték fölényüket a lányok (4-2), akik a harmadik negyedben egy 8-1-es rohammal átgázoltak az ellenfelükön. A kilencgólos különbségre a végén még hármat sikerül rápakolniuk (5-2), így összesítésben 12 gólos győzelemmel kezdték a bajnokságot. Válogatottjaink közül Leimeter Dóri négy, Máté Zsuzsi pedig két góllal vette ki a részét a nagy különbségű sikerből.

A lányokra szombaton már nehezebb mérkőzés vár, akkor ugyanis Tatabányára utaznak, ahol komolyabb ellenállásra számíthatnak majd.