2017. November 20
233

Kép: VASAS

Ha úgy vesszük, hogy a nagy rivális, VasasPlaket otthonában sikerült pontot szereznünk, akkor mindenképpen sikerként kell elkönyvelni a 6-6-ra végződött szombati derbit.

De, ha azt nézzük, hogy a mérkőzésen rendre mi vezettünk, 1-0-ra (rögtön az első támadásunkból), majd 4-1-re, a félidőben pedig 4-2re, illetve az utolsó negyedben is 6-4-re, akkor azért egy picit bosszankodunk a Komjádiban hagyott két pont miatt. Mindenesetre csapatunk ezzel az idegenbeli pontszerzéssel újabb nagy lépést tett a felsőházi rájátszás felé, a Vasast pedig hazai pályán remélhetőleg legyőzzük majd, így a csoport harmadik helye is meglehet még. Folytatás november 22-én 20 órakor a Szőnyi úti uszodában a Debrecen ellen.