Szép eredmények utánpótlás birkózóinktól

2019. Október 23
863

Négy érmet és rengeteg értékes helyezést szereztek szabadfogású birkózóink a Budapest Területi Diákolimpián. A legelőkelőbb pozícióban Vidák Alex zárt, aki aranyérmes lett.

Népes BVSC-s különítmény vett részt a szabadfogásúak diák I és diák II-es korosztályú Budapest Területi Diákolimpiáján a BVSC Birkózó Csarnokban. Sportolóink közül a két kategóriában összesen tizenhatan értek el érmes és pontszerző helyezéseket. A legjobban a 29 kg-os Vidák Alex teljesített, aki nem talált legyőzőre, így aranyérmes lett.

Rajta kívül még hárman is dobogóra állhattak birkózóink közül. Füle Gergő a 69 kilósok, míg Gerhát Kevin a 85 kilósok között szerzett ezüstérmet. 54 kilogrammban pedig Szűcs Antal lett harmadik.

Gratulálunk sportolóinknak és edzőiknek!