Menü

Szűcs Levi is bemutatkozott

2017. Január 16
396
Szűcs Levi is bemutatkozott

Azt követően, hogy január 1-től férfi vízilabda-csapatunk edzőjét, Märcz Tamást választották meg szövetségi kapitánynak – ezzel is elismerve a klubunkban folyó magas szintű szakmai munkát -, együttesünk az addigi másodedző, Szűcs Levente irányításával folytatta a munkát.

Fiatal trénerünk vezetőedzőként rögtön Magyarország egyik legerősebb pólócsapatának vendégeként debütált az OB I-ben.

A ZF - Eger – BVSC – Zugló találkozó a vártnál nagyobb csatát és szorosabb eredményt hozott. A két éppen csak elveszített, illetve a két döntetlenre hozott negyed eredményeképpen az egriek 10-7-tel behúzták ugyan a találkozót, ám valószínűleg nagyot fújtak az öltözőben, mert a fiaink alaposan megizzasztották őket a medencében. Szűcs Levi a mérkőzést követően az akarással és a mutatott játékkal is elégedett volt, és hasonló hozzáállást vár mindenkitől a soron következő találkozókon is.

A mérkőzést egyébként a helyszínen tekintette meg Märcz Tamás is, aki elégedetten nyugtázhatta, hogy klubunknál jó kezekbe került a stafétabot.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz