• BVSC Napló: Csendes hét
    2020. Augusztus 24
    147
    Az utóbbi időszak talán legcsendesebb hete volt az előző, már ami a BVSC-s érdekeltségű versenyeket illeti. Ennek ellenére ezúttal is beszámolhatunk labdarúgóink és utánpótlás vízilabdázóink, valamint strandröplabdázóink jó eredményeiről.
  • BVSC Napló: Menetelnek labdarúgóink
    2020. Augusztus 17
    226
    Továbbra is veretlen labdarúgó együttesünk újoncként az NB III Keleti csoportjában. Múlt héten két idegenbeli túráról is győztesen térhettek haza a fiúk. Strandröplabda sikernek is örülhettünk, ugyanis párosunk ezüstéremmel zárta az országos bajnokságot.
  • Szépen csillogó ezüstérem az országos döntőről
    171
    A szezon fő versenyére is megtartotta jó formáját Báder Júlia és Botyánszki Fanni. A lányok a csepeli Strandröplabda Utánpótlás Magyar Bajnokság U16-os döntőjében bravúrosan szerepelve ezüstérmet nyertek!
  • A felszabadult játék az erősségük – interjú a Báder-Botyánszki párossal
    2020. Augusztus 14
    539
    A folyamatos jó eredményeknek köszönhetően – legutóbb múlt héten a BVSC Kupán szereztek érmeket a lányok –, vasárnap a strandröplabda U16-os országos bajnoki sorozat döntőjében szurkolhatunk Báder Júliának és Botyánszki Fanninak. Velük beszélgettünk!
  • Remekelt a Báder-Botyánszki páros
    2020. Augusztus 10
    365
    Parádés hétvégét zárt a Báder Júlia, Botyánszki Fanni kettős a strandröplabdázók BVSC Kupáján. A lányok szombaton az U16-osok között ezüst-, míg vasárnap az U22-es korosztályban aranyérmet szereztek! A hazai versenyen több párosunk is jól szerepelt.
  • Megkezdődött a felkészülés röplabdázóink számára – VIDEÓ
    2020. Augusztus 07
    244
    Bár homokon még tart a bajnokság strandröplabdázóink számára, a lányok már teremben is megkezdték a felkészülést a 2020-2021-es szezonra. Csapatunk szeretne minél jobb eredményt elérni az NB II-ben!
  • BVSC Napló: Megújult arculat
    2020. Július 27
    334
    Tartalmas hét volt az előző klubunk életében, hiszen tisztújítás, logóváltás és székházátadás mellett már versenyek is voltak sportolóink számára. A hétvégén úszóink, strandröplabdázóink és férfi vízilabdázóink is szép eredményeket értek el!
  • BVSC Napló: Irány az NB II!
    2020. Július 13
    307
    Múlt héten eldőlt, hogy nagy örömünkre felnőtt női kézilabdázóink indulhatnak az NB II-ben, így több mint 40 év után szerepelhet Nemzeti Bajnokságban a csapat. Sajnos Lovassy Krisztián egy versenybalesetben megsérült, de már a visszatérésre gondol.
  • Edzésben strandröplabdázóink – VIDEÓ
    2020. Július 10
    291
    Nagyon szép eredményeket értek el strandröplabdázóink az országos bajnokság eddigi állomásain. A hétvégén is szurkolhatunk a lányoknak. Stábunk sportolóink edzésén járt.
  • BVSC Napló: Tokiói kvóták
    2020. Július 06
    291
    Szerencsére strandröplabdázóinknak köszönhetően egyre több eredményről számolhatunk be a sportélet újraindulásával, viszont ezúttal versenyen kívül is szép eredményeket értek el sportolóink. Ugyanis két asztaliteniszezőnk kvótát szerzett a paralimpiára.
  • Újabb érmek strandröplabdázóinktól
    290
    Ismét sűrű, de eredményes héten vannak túl strandröplabdázóink. Breuer Mirtill és Strébl Noémi az U14-es korosztályban nyert aranyérmet, míg Báder Júlia és Botyánszki Fanni az U16-osok között lett második.
  • BVSC Napló: Lassan induló szezon
    2020. Június 29
    299
    Miközben a strandröplabdázóknál zajlanak az országos bajnokság fordulói, addig paraasztaliteniszezőink integrált versenyen vettek részt. Bár női vízilabdázóinknak még várniuk kell a rajtra, de már összeállt a keret. Minden további a BVSC Naplóban!
  • Az elődöntőig menetelt fiatal párosunk
    2020. Június 28
    544
    A múlt héten az U16-os mezőnyben nyert aranyéremmel kezdődött az idei strandröplabda szezon Báder Júlia és Botyánszki Fanni számára. A lányok ezen a hétvégén az U20-asok között is remekül szerepeltek és egészen az elődöntőig jutottak.
  • BVSC Napló: Remek nyitány
    2020. Június 22
    399
    Már nagyon vártuk, hogy a BVSC Naplóban ismét beszámoljunk szakosztályaink eredményeiről, strandröplabdázóink pedig gondoskodtak róla, hogy szép sikerekről írhassunk. Utánpótlás leány labdarúgóink közben felkészülési tornán szerepeltek a hétvégén.
  • Aranyérmes kezdés
    296
    Remekül indult újra a versenyszezon strandröplabdázóinknak. A lányok a hétvégén Gyenesdiáson és Csepelen szerepeltek az országos bajnokság első fordulójában, ahol két párosunk is aranyérmesként zárt.
  • A strandröplabdázók nyitják a versenyeket
    2020. Június 19
    351
    Bár sok sportágban még várni kell az újabb versenyekre, a strandröplabdázóknál már a hétvégén elindul a bajnokság, ahol több párosunkért is szoríthatunk. Péter Krisztina szakosztályvezetőnket kérdeztük a programról és az esélyekről.
  • Ez történt augusztusban
    2019. December 27
    568
    Az év végéhez közeledve érdemes kicsit visszatekinteni a BVSC elmúlt tizenkét hónapjára. Bár az augusztus több sportágban a felkészülés kezdetéről vagy éppen a pihenőről szól, utánpótlásunk szép sikereket ért el.
  • Aranyérmesek strandröplabdázóink az országos bajnokságon
    2019. Augusztus 03
    817
    Két párosunk is érdekelt volt az U14-es MKB-Pannónia Strandröplabda Magyar Bajnokság döntőjében, a Lupa tónál. Báder Júlia és Botyánszki Fanni kettőse hibátlan eredménnyel nyerte meg az aranyérmet.
  • Érmek a strandokról
    2019. Június 09
    735
    A jó idővel strandröplabdázóink számára is megsokasodtak a versenyek. Utánpótlás párosaink szombaton Kispesten és Balatonszárszón voltak érdekeltek. A három korosztály végül két éremmel térhetett haza.