Menü

Újabb BVSC-s „profi”

2016. November 22
514
Újabb BVSC-s „profi”

Klubunk olimpikon hosszútáv úszója, Papp Márk immár hosszú távon gondolkodhat.

Köszönhetően annak, hogy egyesületünk a tokiói olimpiáig szóló szerződést kötött vele.

- Nagyon örülök ennek a szerződésnek – mondta a riói olimpián 10 kilométeres nyílt vízi úszásban 13. helyen végzett sportoló -, mert hosszú távon biztosítja számomra a nyugodt felkészülés és a versenyzés lehetőségét. 2015 szeptember óta vagyok a klub tagja, és ezalatt rengeteg jó tapasztalatot szereztem, melyek a BVSC-s tagság meghosszabbítására biztattak. Ennek a kölcsönös elégedettségnek volt az eredménye az idei riói részvétel, illetve az olimpián nyújtott jó teljesítmény is. A jövővel kapcsolatban egyetlen elvárás van, mindent megtenni a lehető legjobb eredmények elérése érdekében. Erre leghamarabb a jövő évi hazai rendezésű vizes világbajnokságon lesz majd lehetőségem, hosszabb távon pedig a tokiói olimpiai szereplést tűztem célként magam elé.

- Márk egy nagyon fiatal versenyző, aki ennek ellenére régóta stabilan teljesít – indokolta a szerződés aláírását klubunk ügyvezető elnöke, Szentpáli Gábor. – Egyértelműen ő lehet a jövő hosszútáv úszója, nekünk pedig az a feladatunk, hogy ennek a célnak az elérésében maximálisan segítsük őt.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz