Menü

Újabb csodára készülhet

2017. Június 21
342
Újabb csodára készülhet

A Magyar Vívó Szövetség a keddi elnökségi ülésén jóváhagyta a július 19. és 26. között sorra kerülő lipcsei világbajnokságon résztvevő csapatot.

A nemrég Tbilisziben rendezett Európa-bajnoksághoz képest néhány változtatásról is döntöttek, de az alapcsapat változatlan maradt. Így többek között azon sem változtattak, hogy a vébécsapat egyik alapembere klubunk egyetlen Európa-bajnoki képviselője, a kardozó Pusztai Liza legyen. Ez a döntés természetesen megkérdőjelezhetetlen volt, hisz Liza élete első felnőtt világversenyén mindjárt bronzérmes lett. Vívónk az egyéni verseny mellett a csapatban az MTK-s Márton Annával és Garam Nórával, illetve a vasasos Katona Renátával küzdhet majd a minél jobb helyezésért. Ahogy az az Európa-bajnokságon is volt, a lipcsei világbajnokságon is Pusztai Liza lesz klubunk egyetlen képviselője.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz