Úszóink bemelegedtek

2016. November 07
182

Folytatták remek szereplésüket az úszóink a százhalombattai rövidpályás úszó országos bajnokságon, melynek második napján hat érmet szereztek.

Úszóink kiváló formában versenyeznek a százhalombattai országos bajnokságon, melynek második napján még az elsőnél is több érmet szereztek. Aranyérmes lett a 4×50 méteres női vegyesváltónk (Ádám Henrietta, Kardos Virág, Verrasztó Evelyn és Böszörményi Bettina), a 4×200 méteres női gyorsváltónk (Verrasztó Evelyn, Nagy Réka, Farkas Adél és Böszörményi Bettina), illetve Verrasztó Dávid a fő számában, 400 méteres vegyesúszásban. Ez utóbbiban az első nap hőse, Bernek Péter ezüstérmes lett. Ugyancsak dobogóra állhatott Verrasztó Evelyn, aki 100 gyorson lett harmadik, illetve Hoang Quy Phouc, aki pedig 100 pillangón ért harmadikként a célba. Úszóink közül a második napon a következő versenyzők jutottak még döntőbe: Drigán Zoltán 400 vegyesen hatodik lett, a Bernek Péter, Boldizsár Viktor, Verrasztó Dávid és Biczó Bence alkotta 4×100 méteres férfi gyorsváltónk szintén a hatodik helyen végzett, míg Farkas Adél 800 gyorson a hetedik helyen ért célba.