Menü

Varga Zoltánra emlékeztünk

2019. Április 11
1092
Varga Zoltánra emlékeztünk

Klubunk U13-as korosztályos labdarúgócsapata kezdetektől fogva – immár negyedik éve – résztvevője annak a minitornának, melynek szervezői a 2010-ben focizás közben egy zuglói sportpályán elhunyt egykori Fradi-legendának, Varga Zoltánnak állítanak ily módon emléket. Egyesületünk legnagyobb zuglói egyesületként vesz részt a rendezvényen, ahol olyan ellenfelekkel mérkőzik meg, mint Varga Zoltán hazai klubja, a Ferencváros, a Budapest Honvéd, melynek rövid ideig az edzője volt, illetve az MTK, mely klub labdarúgó-utánpótlása szintén Zuglóban található. Az Emléktorna minden esztendőben egy ünnepséggel kezdődik, amikor is vendégek és a torna résztvevői megkoszorúzzák a Kövér Lajos utcai Varga Zoltánról elnevezett sporttelepen a kilenc éve ott elhunyt labdarúgó emléktábláját. Idén szakosztályunk nevében Dr. Horváth Gábor szakosztályvezető, Bükszegi Zoltán utánpótlás szakágvezető és Temesi Boldizsár, az U13-as együttesünk csapatkapitánya helyezte el az emlékezés virágait az emléktáblánál. Sajnos, a torna idén nem a legjobban sikerült, csapatunk ugyanis a negyedik helyen végzett, de legalább a legszorosabb meccsét a későbbi tornagyőztes Honvéd ellen játszotta.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz