Versenyzéssel pihentek

2018. Január 29
180

A szokásos év eleji meleg égövi edzőtábor előtt legjobb úszóink egy nemzetközi versenyen pihenték ki a felkészülés fáradalmait.

Nagy Péter csapata Luxemburgban, az Euro Meet nevű nemzetközi pénzdíjas úszóversenyen szerepelt, ahonnan több éremmel térhettek haza. A legeredményesebben Bernek Péter szerepelt, aki 200 méteres hátúszásban a második, 400 vegyesen pedig a harmadik lett. De Verrasztó Evelyn is felállhatott a dobogóra, ő 200 vegyesen lett bronzérmes. Ezen kívül lett még jó néhány A és B döntős helyezésünk. Bernek Peti 100 háton ötödik, Kozma Dominik a 100 gyorson a hetedik, 50 méter pillangón pedig a kilencedik helyen végzett. A nagyok mellett a fiatal Nagy Réka is rajthoz állt Luxemburgban, és nagyon jól szerepelt. 800 gyorson és 200 méteres pillangóúszásban is egyaránt B döntős volt.