BVSCVízilabdaVízilabdaVízilabda

Megvan a három pont Szolnokon

Megvan a három pont Szolnokon
Sokáig szoros volt a mérkőzés, de az utolsó negyedben kinyílt az olló, és végül négygólos győzelmet arattunk!

 

Remekül kezdtük a találkozót: Kovács Péter centerből kétszer is eredményes volt, míg Tátrai Dávid emberelőnyből talált be, így három gólt szereztünk az első nyolc percben. Határozott védekezéssel és jó kapusteljesítménnyel tartottuk előnyünket. A hazaiak a hajrában felzárkóztak, de minimális vezetéssel zártuk a negyedet.

A második játékrészben is jól használtuk ki emberelőnyös lehetőségeinket: Szeghalmi Zsombor és Ekler Zsombor is fórból volt eredményes, míg Tátrai Dávid akcióból növelte előnyünket. A játékrész során fegyelmezetten játszottunk, de a Szolnok a végén egyenlíteni tudott, így döntetlennel fordultunk.

Fordulás után kemény, kiállításokkal tarkított küzdelem zajlott. Tátrai Dávid emberelőnyből egyenlített, majd Ekler Zsombor az utolsó másodpercekben akciógólt szerzett, amivel ismét nálunk volt az előny a záró negyed előtt. Fontos pillanatokban tudtunk pontosan befejezni.

A záró nyolc percben döntöttük el a mérkőzést: Ekler Zsombor és Shushiashvili Nika akciógóljai lendületet adtak, Tátrai Dávid büntetőből és akcióból is betalált, majd Kovács Péter is eredményes volt. Támadásban hatékonyak, védekezésben stabilak maradtunk, így magabiztos, négygólos győzelmet arattunk idegenben.

 

E.ON Férfi OB I, 11.forduló

Szolnoki Dózsa – BVSC-Manna ABC 10-14 (2-3,4-3,2-3,2-5)

Jegyzőkönyv

Gólszerzőink: Tátrai D. 5, Ekler Zs., Kovács P. 3-3, N. Shushiashvili 2, Szeghalmi Zs. 1


Nyomtatás   E-mail

Szerző cikkei

Websiteguru
BVSC Minden jog fentartva © 2026
Weboldalunk a felhasználói élmény fokozása érdekében Cookie-kat alkalmaz. Hozzájárul a Cookie használatához?