Női csapatunk holnap 16 órakor fogadja a Szőnyi úton a Ferencváros együttesét az OB I döntőjének 2. fordulójában.
A három győzelemig tartó párharcban 1–0-s előnyben vannak a zöld-fehérek, de a lányok mindent megtesznek majd, hogy megnehezítsék riválisunk dolgát.
Gyertek szurkolni! Hajrá, BVSC!
Pőcze Panna várakozásai:
Találatok: 104


