1142 Budapest, Szőnyi út 2.

A 75. Bornemissza Gergely Emlékversenyen jártak ökölvívóink Egerben

A 75. Bornemissza Gergely Emlékversenyen jártak ökölvívóink Egerben

Május 25. és 30. között Egerben húztak kesztyűt a BVSC U15, U17 és U19-es korosztályú ökölvívói a 75. Bornemissza Gergely Nemzetközi Ökölvívó Emlékversenyen! Az eseményen 22 ország, 500 fiatal ökölvívója lépett ringbe, köztük sok elsőszámú korosztályos válogatott-ökölvívóval. A BVSC fiataljai remekül szerepeltek a rangos eseményen, 1 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzéremmel jöhettek haza a tornáról, mely a korosztályos válogatottság szempontjából is kiemelten fontos esemény volt! 

 

A BVSC-Zugló eredményei: 

Váradi Zsófia Anna   1. helyezett


         Bárdi Barbara           2. helyezett          


Horváth Barna          3. helyezett


Váradi Krisztián       5. helyezett


Kállai Bertalan         5. helyezett


Munk Milán              5. helyezett

 

 

Felkészítő edzők:
Horváth Gábor, Horváthné Lukács Katalin, Lokár Márk, Régi Dániel

 

 

Nagyon büszkék vagyunk a versenyzőkre, igazán kitettek magukért, mindannyian ígéretes jövő előtt állnak! Gratulálunk ifjú ökölvívóinknak és felkészítőiknek is! Hajrá, BVSC! 

 

 

Image

Elérhetőségek

Titkárság: +36 30 273 14 26

Uszodai pénztár: +36 30 528 0768

Konditerem: +36 30 019 5259

Sajtó / média: sajto@bvsc.hu

Adatvédelem

SimplePay

Kiemelt szolgáltatásaink